مزایای مصرف روزانه دکتر نون

مصرف روزانه دکتر نون باعث بهبود موارد زیر می گردد:

 • کاهش وزن و تناسب اندام
 • سیستم گوارشی
 • کاهش اشتها
 • عملکرد مغز
 • سیستم ایمنی
 • سطح کلسترول و تری گلسیرید
 • سیستم قلب وعروق
 • خشکی چشم و بینایی
 • حرکات مفاصل
 • کیفیت پوست و مو
 • سلامت روانی
 • بهداشت و سلامتی زنان

 

خاصیت ضد التهابی

اسیدهای چرب و امگا۳ و امگا۶ موجود در این محصول در بدن به ماده ای بنام پروستاگلایدین های ۱ و ۳ تبدیل میشوند که خاصیت ضد التهابی داشته و به درمان آسم و آلرژی، استوآرترید، رماتیسم، سردرد میگرنی و پوکی استخوان کم می کند.

 

بافت استخوان

آلفا لینولئیک اسید موجود در این محصول باعث جلوگیری از خروج کلسیم از بافت استخوانی شده و از پوکی استخوان جلوگیری می کند.

 

دیابت، سرطان و بیماریهای قلبی

اسید آلفا لینولئیک موجود در این محصول خطر تشکیل لخته خون و احتمال حمله قلبی و سکته مغزی در بیماران دیابتی و فشارخون را کاهش می دهد.

 

عروق و دیابت

امگا۳ و اسید های چرب موجود در این محصول انعطاف پذیری غشاهای سلولی را دربیماران دیابتی بهبود بخشیده و پاسخ سلولها به انسولین و جذب گلوگز را افزایش می دهد.

 

فشارخون

اسید های چرب غیر اشباع موجود در این محصول باعث کاهش فشار خون می شود.

 

 

کلسترول

امگا۳ و فیبرهای محلول در این محصول باعث کاهش شاخص توده بدنی، کلسترول، LDL، تری گلیسرید و کاهش HDL می گردد.

 

فیبرها

این محصول دارای فیبرهای محلول و غیرمحلول است که در بیماران دیابتی و فشارخون و قلبی عروقی به کاهش سطح کلسترول کمک نموده و باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش گردیده و احتمال سرطان کلون را کاهش داده و یبوست را برطرف می نماید.

 

 

سرطان پروستات

اسیدهای چرب، امگا۳، فیتواستروژنهای موجود در این محصول سرطان پروستات را در مردان کاهش می دهد.

 

آسم و آلرژی

این محصول دارای منبع غنی از منیزیم می باشد. این عنصر شیمایی به کمک اسیدهای لینولئیک و امگا۳ باعث کاهش التهاب در بیماران آسم و آلرژی و درماتیت ها گردیده و منیزیم موجود شدت آسم را با کاهش اسپاسم راههای هوای کاهش داده و همچنین تاثیر منیزیم د ر جلوگیری از اسپاسم عضلانی دیواره عروق باعث کاهش حملات میگرنی و بهبود الگوی طبیعی خواب می گردد.

 

پیشگیری از سرطان

اسیدهای چرپ لینولئیک، امگا۳ و فیتواستروژنهای موجود در این محصول سرطان پروستات را در مردان کاهش می دهد.

فیتو استروژن موجود در این محصول در روده بزرگ بر اثر باکتریهای فلورا به دو ماده بنامهای انترولاکتون و اینترو دیول تبدیل می گردد. این دو ماده براساس مطالعات انجام گرفته در امریکا خطر ابتلا به سرطان سینه را کاهش می دهد.

 

بهبود سلامتی زنان

در زنان بین سنین ۳۵ تا ۵۵ با تجربه سندرم قبل از یائسگی شامل پریود نامنظم، کیستهای سینه ای، سردرد، اختلال خواب، احتباس مایعات، خونریزی زیاد، اضطراب، تغییر خلق، افزایش وزن، کاهش میل جنسی، گیجی و فیبرومها می باشند. این علائم با کاهش مقدار استروژن همراه می باشد. مصرف منظم فیتواستروژنها، اسیدهای چرب لینولئیک موجود در این محصول علائم فوق را کاهش میدهد.

 

گرگرفتگی زنان

گرکرفتگی زنان بعد از یائسگی امری متداول می باشد. فیتواستروژنها و اسید های چرب موجود در این محصول بعد از چهار هفته علائم فوق راکاهش می هند.

 

خشکی چشم

اسید لینولئیک و امگا۳ و امگا۶ موجود در این محصول خشکی چشم را کاهش می دهد.

 

کاهش وزن

این محصول دارای فیبر، اسیدهای چرب غیر اشباع، امگا۳ و ۶ و فیتواستروژن می باشد. فیبر ها نقش مهمی در سلامتی دستگاه گوارش دارند. فیبرها با جذب آب حجیم شده، باعث احساس سیری می شوند. گلوکز با اتصال به فیبرها با سرعت کمتری جذب خون گردیده و باعث کاهش ترشح و افزایش حساسیت سلولها به انسولین و کاهش میل به خوردن میشود. اسیدهای چرب غیر اشباع و امگا۳ و ۶ باعث افزایش متابولیسم می گردند. فیبرها با جذب آب دسگاه گوارش به کوچک شدن شکم کمک می کنند.